Our offer of Allweyes AI boasts AI control with extraordinary efficiency.

Gjuhe
Products
LEXO MË SHUMË
Our goal is to satisfy our customers with high precision and reliable quality to ensure that every customer can feel comfortable and confident with our goods in their applications.
Bllokimi i zgjuar S60
S60 është një dizajn i ri i bllokimit të derës inteligjente, i përdorur me strukturën më të fundit, i përshtatshëm për të gjitha dyert e aluminit 30 mm-80 mm, dyer druri dhe dyer sigurie. Ndërkohë në përputhje me një shumëllojshmëri të mortise. 6 mënyra zhbllokimi, të cilat mund të lidhen me telefonin celular përmes WIFI ose Bluetooth dhe mund të menaxhojë bllokimin inteligjent të derës në çdo kohë dhe kudo. Përdoret gjerësisht në të gjithë botën.
Bllokimi i zgjuar H50
H50 është një bllokim i plotë automatik i derës i bërë nga aliazhi i zinkut me një teknologji të re automatike për të zhbllokuar dhe kyçur dyert pa përdorur duart tuaja. 6 mënyra zhbllokimi, të cilat mund të lidhen me telefonin celular përmes WIFI ose Bluetooth dhe mund të menaxhojë bllokimin inteligjent të derës në çdo kohë dhe kudo. Do t'ju sjellë përvojë të mahnitshme të jetës së zgjuar.
Bllokimi i zgjuar H10
Dizajn i thjeshtë dhe elegant, ndërkohë i pajtueshëm me një shumëllojshmëri hipotekash. 6 mënyra zhbllokimi, të cilat mund të lidhen me telefonin celular përmes WIFI ose Bluetooth dhe mund të menaxhojë bllokimin e derës inteligjente në çdo kohë dhe kudo
Our Service
If you cannot find any off-the-shelf products suitable for the project, let ASH Light ’s professional customization service help
1. Inquiry: Customers tell the desired form factor, performance specifications, life cycle, and compliance requirements.
2. Design: The design team is involved from the start of a project to ensurethe best custom designed products to suit clients’ needs..
3. Quality Management: In order to supply high quality structures, we maintain an effective & efficient Quality Management System.
Case
LEXO MË SHUMË
Our goal is to satisfy our customers with high precision and reliable quality to ensure that every customer can feel comfortable and confident with our goods in their applications.
Protein’s largest business.
Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie.
124 views· December 02.2020
Protein’s largest business.
Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie.
124 views· December 02.2020
Protein’s largest business.
Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie.
124 views· December 02.2020
Protein’s largest business.
Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie.
124 views· December 02.2020
About Us
ASH LIGHT serves as a mature manufacturer of home lighting since 1992.
The company takes up an area of 18,000, We enroll 1200 workers, consisting of the design team, R&D team, production team, and after-sales team. A total of 59 designers are responsible for the structure and appearance of the products. We have 63 staff to monitor the finished products at different processing phrases.

With all the staff full of responsibility, we strive for being the home lighting specialist with a commitment to quality.
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.